خداحافظی سفیر عراق و تسلیم رونوشت استوارنامه چند سفیر به ظریف

۲۵ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۵:۴۳ کد : ۱۹۹۰۶۹۵ سرخط اخبار

سفیر عراق در تهران امروز در پایان ماموریتش در ایران با ظریف خداحافظی و سفرای جدید چک، بلغارستان، جمهوری خلق کره و نیکاراگوئه رونوشت استوارنامه خود را تقدیم وزیر خارجه ایران کردند.

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، «سعد عبدالوهاب جواد قندیل» سفیر جمهوری عراق در جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (دوشنبه) و در پایان ماموریت خود در ایران با محمدجواد ظریف وزیر امورخارحه جمهوری اسلامی ایران دیدار و خداحافظی کرد.

سفیر عراق ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ رونوشت استوارنامه خود را تقدیم ظریف کرده بود.(اینجا بخوانید)

سفرای جدید جمهوری چک، جمهوری بلغارستان، جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره شمالی) و جمهوری نیکاراگوئه در ایران نیز صبح امروز و در آغاز ماموریتشان در ایران با حضور در محل وزارت خارجه با ظریف دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تسلیم وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران کردند.

«کانگ سام هیون» سفیر پیشین جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره شمالی) شهریور ماه سال گذشته ۱۳۹۸ در پایان ماموریت خود با ظریف خداحافظی کرده بود.(بیشتر بخوانید)

«هریستو پولنداکوف» سفیر سابق جمهوری بلغارستان در ایران نیز اردیبهشت سال گذشته (۱۳۹۸) در پایان ماموریت خود با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و خداحافظی کرده بود.

کلید واژه ها: محمد جواد ظریف ایران و عراق


نظر شما :