ارتش اشغالگر: حماس از نظر اطلاعاتی در نوار غزه از ما بهتر است

۱۲ آذر ۱۴۰۲ | ۰۹:۳۳ کد : ۲۰۲۳۴۲۴ سرخط اخبار

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از برتری جنبش حماس بر نیروهای رژیم صهیونیستی از نظر اطلاعاتی خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری المیادین، دنیل هاگاری، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در کنفرانس مطبوعاتی گفت: حماس از نظر اطلاعاتی بر اسرائیل برتری یافته‌است و جنگ طولانی خواهد بود. حماس مناطق نوار غزه را به خوبی می‌شناسد و توانایی‌های پیچیده‌ای در زیر زمین دارد. مناطقی وجود دارند که ارتش نمی‌تواند وارد آنها شود.

همچنین اخیرا مرکز پژوهش‌های امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد: جنبش حماس در نهایت در جنگ دیگری بر اسرائیل پیروز شد و موفق شد با کل اسرائیل بازی کند.

این مرکز اعلام کرد، حماس بار دیگر موفق شد تا رژیم صهیونیستی را به تمسخر گرفته و در زمینه تاثیر بر مردم به دستاوردهایی برسد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که برخلاف ادعاهای اخیر ارتش این رژیم حماس همچنان کنترل قوی بر مناطق دارد و این مناطق تنها شامل مناطق جنوب نوار غزه نیست.

پیش از این اسامه حمدان، از رهبران جنبش حماس تأکید کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در ۸۰ درصد خاک غزه قدم نگذاشته‌است. حدود ۱۰۰۰ سرباز مجروح اسرائیلی در غزه هستند که از جمله آنها ۲۰۰ تن جراحت‌های خطرناکی دارند.

رژیم اشغالگر امروز (یکشنبه) برای سومین روز پس از شکست مذاکرات برای تمدید آتش‌بس بین رژیم صهیونیستی و حماس، مناطق وسیعی در نوار غزه را بمباران کرد، در حالی که میانجی‌ها تاکید کردند که بمباران اشغالگران تلاش‌ها برای توقف مجدد عملیات نظامی را پیچیده می‌کند.


( ۱ )

نظر شما :