ایران ۱۴ دپوی موشک زیرزمینی در اختیار دارد

۰۶ آذر ۱۳۹۴ | ۰۲:۳۳ کد : ۱۹۵۴۱۸۲ سرخط اخبار

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه گفـت: ایران 14 دپوی موشک زیرزمینی در عمق 30 تا 500 متری در اختیار دارد.

به گزارش فارس از رفسنجان، سردار کریم پور شامگاه چهارشنبه در یادواره شهدای دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران 14 دپوی زیرزمینی به نام 14 معصوم (ع) در عمق 30 متر تا 500 متر در اختیار دارد.

وی ادامه داد: نه یکی و نه دو تا بلکه به هر میزان نیاز باشد اگر از هر کشوری به سمت ایران یک موشک شلیک شود، این مراکز به صورت اتوماتیک تمام مراکز مهم کشور حمله کننده را موشک باران می کند.

کریم پور بیان داشت: روی کره زمین تنها کشوری که تمام مساحت کشورش را پازل 20 کیلومتر در 20 کیلومتر قرار داده و وسطش پدافند گذاشته که اگر 5 هزار و 500 تا شود، تکمیل می شود، ایران است و در حال حاضر 3 هزار و 500 مورد دایر است و هیچ هواپیمایی نمی تواند وارد جمهوری اسلامی ایران شود.

وی با بیان اینکه توانمندی جمهوری اسلامی ایران زیاد است و این حاصل خون شهداست و با اشاره به اوضاع خاورمیانه افزود: آمریکا در حال برچیده شدن بساطش از خاورمیانه است.

مشاور فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه چرا عربستان 6 میلیون بشکه نفتش را به آمریکا مجانی می دهد، کشوری که نفتش را 117 دلار می خرند، 46 دلار می فروشد، دلیلش ضرر رساندن به نفت ایران نیست چرا که ایران فقط یک میلیون و 170 هزار بشکه صادر می کند.

کریم پور اضافه کرد: آمریکا خودش از دل شن و ماسه به نفت رسیده و خودکفا شده است و 52 شرکت این نفت را استخراج می کنند، آمریکا برای نخستین بار نفتش را ملی اعلام کرده و برای اینکه خودکفا شده، دیگر نیازی به نفت خاورمیانه ندارد، بنابراین از منطقه خارج می شود.

وی اذعان کرد: با رفتن آمریکا نخستین کشوری که فرو می ریزد، عربستان است، عربستان نفتش را در اختیار آمریکا قرار داد تا از منطقه نرود، این کشور 840 میلیارد دلار در کشورهای اروپایی و آمریکا دارد و نیاز به ماندن آمریکا در منطقه دارد.

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه با رفتن آمریکا دو جریان وهابیت که القاعده و النصره هستند و یک جریان امپراطوری عثمانی به رهبری نوادگان آتاترک که دو شمشیر داعش و القاعده دارند، محو می شوند، خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک مأموریت آتاترک ها به معنی امپراطوری عثمانی که قصد تسلط بر خاورمیانه داشت و سوریه جلوی آن را گرفت به اروپای شرقی می رود و بساط داعش و امثالهم جمع می شود.

وی با بیان اینکه جهان را چرخیدیم و علم بسیجی و ایرانی در دنیا اول را می زند، تصریح کرد: ایران در علوم هوا فضا، ژنتیک، دیجیتال و هسته ای به بسیاری از کشفیات رسیده است و این علوم را در اختیار دارد.

کریم پور ادامه داد: رهبر معظم انقلاب برای نخستین بار گنجینه ای از امام مهدی (عج) را باز کردند و مدالی بر سینه محبان شهدا و خانواده آنها زدند و هرجا شهیدی که برای نگهداری اسلام ناب می جنگد، این مدال بر سینه او زده می شود.

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به اینکه خانواده شهدا دلشان و قلبشان سوخت، اما برای شاد نکردن دشمن اشک نریختند، عنوان کرد: شهدا زنده هستند و در این جلسه حضور دارند.

وی با تأکید بر اینکه باید این افتخار و ثروتی که از شهدا داریم، محفوظ بماند، تاکید کرد: بازسازی نسبت به بسیج باید در ذهنمان داشته باشیم.

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه پیامبر (ص) بعد از آن که اسلام را به ثمر رساند، دستاوردی از اسلام در قالب امامت در دست گرفتند و به عنوان دستاورد اسلام تحویل امام علی (ع) دادند، تصریح کرد: این مأموریت ذاتی امام علی (ع) بود که دریافت کردند، اما مشرکان و افراد بی بصیرت زمان غدیر را به غربت بردند.

وی با بیان اینکه عاشورا نخستین مأموریت در حوزه شهادت و برخاستن امام از غدیر به غربت رفته بود و اینکه اگر بخواهیم غدیر و عاشورا را در عرصه خودمان شبیه سازی کنیم، می توانیم بگوییم که امام دستاورد انقلابش را تحویل سپاه پاسداران داد، نیرویی که بازوی قوی و در کنار رهبری است.

کریم پور اذعان کرد: اما مشرکان زمان و بعضی کسانی که با ما دوست بودند از پشت به ما خنجر زدند و کردستان، خوزستان، سیستان و بلوچستان و منافقین را علم کردند و غدیر را گرفتند و مرزها پر از آشوب شد.

وی با بیان اینکه ماندن آمریکا در منطقه تمام شده و مسئولیت امپراطوری عثمانی هم به پایان رسیده است، اذعان کرد: در آینده نزدیک داعش و امثال آن به درک واصل می شوند.

وی ابراز داشت: کسانی که عاشورایی و عاشق شهادت هستند، بدانند امام یار زنده می خواهد که در کنارش حضور داشته باشیم، امام شهید نمی خواهد، بیایید در بسیج به عنوان لشکری کارساز در دنیا در تمام حوزه ها اعم از سیاسی، نظامی، فرهنگی و ... بسیجی وار وارد شوید و بتوانیم تمدن اسلامی که رهبر معظم انقلاب پیش بینی پایه گذاری آن را کردند، برقرار کنیم.

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه ادامه داد: شهدا کارشان را از جایی شروع کردند تا ختم به شهادت شد، قبل از اینکه شهید وارد معرکه شهادت شود، برای خودش جاذبه و شخصیتی درست کرده است که بزرگان به سمت او دست نیاز دراز می کنند، شهید قبل از آن که به شهادت برسد، یک مجاهد فی سبیل الله است.

وی با اشاره به کلام سردار حاج قاسم سلیمانی که از ایشان پرسیدم چه شد که دفاع مقدس، دفاع مقدس شد، جواب داد، « جبهه در زمانی که من بودم یک گزارش گناه نداشت»، هشت سال دفاع مقدس با تمام اقوام، اما نداشتن حتی یک گزارش گناه از ایشان پرسیدم چه طور ممکن است که در جواب گفت «جبهه قطعه ای از بهشت است و در بهشت نمی شود، گناه کرد».

کریم پور با تشریح مقام شهید و اینکه شهید بر حسب ظاهر دفن می شود، اما زنده است و معجزاتی از شهدا به جای مانده است، گفت: تنها ملتی که در دنیا  می تواند جلوی استکبار بایستد، ملت ایران است و خون شهدا عامل این ایستادگی است.

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه دفاع مقدس را پایه و اساس عظمت جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: اگر شهدا نبودند، مبارزه بین حق و باطل نبود.

وی با بیان اینکه همه ابرقدرت ها می گویند ایران به عنصر چهارم دست پیدا کرده است، ایرانی ها طبیعت را به جنگ ما می فرستند، مانند حادثه طبس، بعد از مدتی رهبری فرمودند «شما همه امکانات خود را بیاورید، ما که به جنگ شما نمی آییم، ریگ های بیابان طبس به جنگ شما می آیند».

کریم پور خاطرنشان کرد: دشمن مرتب داد می زند، گزینه نظامی روی میز است، پس چرا عمل نمی کنید، رهبری با صدای رسا می گویند «ما شنیدیم اوباما فتوا داده غزه و حماس خلع سلاح شوند، ما می گوییم نه تنها غزه و حماس بلکه کرانه باختری باید مسلح شود» و همچنین با فریاد رسا می گویند «هرکس با رژیم صهیونیستی مقابله کند ما به او کمک می کنیم».

مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به سخنرانی رهبری در سال 92 افزود: رهبر شمشیر را در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی از رو کشیدند و با فریاد بلند در حرم رضوی فرمودند «لانه اصلی توطئه علیه ملت ایران آمریکاست، دولتمردان آمریکا بفهمند، ملت ایران در بیش از 30 سال گذشته مراحلی گذراند که تا می گویند دشمن ذهن ملت ایران متوجه آمریکا می شود، البته دشمنان دیگری هم هستند که در ردیف اول به حساب نمی آیند، رژیم صهیونیستی هم هست، اما در قواره ای نیست که به چشم بیاید».

وی ادامه داد: ایشان گفتند «اگر سردمداران صهیونیست ما را تهدید به حمله نظامی می کنند، خودشان می دانند، اگر غلطی از آنها سر بزند، جمهوری اسلامی ایران تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کند».

کلید واژه ها: فرمانده نیروی قدس سپاه نیروی قدس نیروی قدس سپاه خاورمیانه


نظر شما :