پرتاب موشک از سوی سوریه به سرزمین های اشغالی

۱۵ خرداد ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۶ کد : ۱۹۳۳۸۷۰ سرخط اخبار

رادیو رژیم صهیونیستی از برخورد یک موشک پرتاب شده از سوی سوریه به بلندی های جولان اشغالی در ساعات پایانی چهارشنبه شب خبر داد؛ پس از برخورد این موشک ارتش رژیم صهیونیستی حالت آماده باش به خود گرفت.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از «شبکه خبری فلسطینPNN»، ساعات پایانی دیشب چهارشنبه، 14 خرداد ماه رادیو رژیم صهیونیستی در خبری از برخورد یک موشک به بلندی های جولان که از سال 1967 رژیم صهیونیستی آن را اشغال کرده خبر داد و مدعی شد این موشک از سمت سوریه شلیک شده است.

بر اساس این گزارش،  موشک فوق به بلندی های جولان برخورد کرد اما تلفات جانی نداشت با این حال ارتش رژیم صهیونیستی پس از برخورد این موشک به منطقه «خلاء» واقع در بخش غربی بلندی های جولان، در مرز خود با سوریه حالت آماده باش اعلام کرد.

پیشتر نیز در اثر درگیری میان تروریست ها و ارتش سوریه موشک هایی از سمت سوریه به بلندی های جولان برخورد کرده بود. رژیم صهیونیستی بیم آن دارد که با پرتاب این موشک ها آرامش 45 ساله اش در این منطقه پس از اشغال آن را از دست بدهد.

یکی از نگرانی های جدی غرب در بحران سوریه، سلاح هایی است که برای مبارزه با اسد به تروریست های فعال در این کشور رسانده است. غربی ها همواره اعلام کرده اند این سلاح ها ممکن است روزی از سوی تروریست های حاضر در سوریه علیه منافع خودشان از جمله علیه رژیم صهیونیستی استفاده شود. درست در چارچوب همین نگرانی هاست که غالبا، پیش از ارسال اینگونه تجهیزات به تروریست ها، خبرهایی از حضور کارشناسان و مقامات غربی در منطقه برای کسب اطمینان از این که این سلاح ها مورد سوء استفاده قرار نگیرد منتشر می شود.

کلید واژه ها: رژیم صهیونیستی بلندی های جولان جولان


نظر شما :