رسوایی دختر پادشاه عربستان در پاریس

۱۲ مهر ۱۳۹۵ | ۱۷:۰۲ کد : ۱۹۶۳۵۹۶ سرخط اخبار

ادعا شده که دختر پادشاه عربستان پس از آنکه به یکی از محافظان شخصی خود دستور داده تا یک طراح داخلی را به قتل برساند، از پاریس فرار کرده است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، شاهدخت حصه، فرزند سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان که به محافظ شخصی اش گفته بود "باید این سگ را بکشی چرا که او لیاقت زنده ماندن و زندگی کردن را ندارد" حالا خواستار معافیت دیپلماتیک برای فرار از تحت پیگرد قرار گرفتن شده است.

اما محافظ شخصی وی که نامش فاش نشده هفته گذشته در پاریس، پایتخت فرانسه بازداشت شد. وی به خاطر اتهامات مختلف از جمله خشونت با سلاح گرم، آدم ربایی و کمک به آدم ربایی تحت تحقیقات کیفری رسمی قرار گرفته است. این محافظ احتمالا با یک دادگاه کیفری مواجه می شود که اگر در آن گناهکار شناخته شود، به زندان محکوم خواهد شد.

گفته می شود پس از آنکه شاهدخت حصه به یک کارگر فرانسوی 53 ساله دستور داده تا پاهایش را ببوسد و سپس وی را تهدید کرد، محافظ شخصی اش 26 سپتامبر سال جاری میلادی به این کارگر ناشناس در داخل یک آپارتمان مجلل حمله کرد.

اما "الی حاتم"، وکیل مدافع این محافظ شخصی این روایت را به چالش کشیده و گفت: در این آپارتمان بیش از 20 تن حضور داشتند. چطور می توان این حقیقت را نادیده گرفت.

این درحالی است که هیچ نشانه ای از شاهدخت حصه در دادگاه نبود و وی تاکید دارد که هیچ کار اشتباهی انجام نداده است.

پیشتر اعلام شده بود که یکی از بستگان نزدیک خالد بن عبدالعزیز آل سعود، پادشاه متوفی عربستان در این پرونده دخیل است. اما در حال حاضر مجله "لوپن" اعلام کرد، فرد سلطنتی مذکور حصه 42 ساله، تنها دختر سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، پادشاه کنونی عربستان است.

پادشاه کنونی عربستان پنج پسر و یک دختر دارد که در سال 1974 میلادی متولد شده است. شاهدخت حصه به طور مرتب به پاریس سفر کرده و به داشتن یک سبک زندگی مولتی میلیونری معروف است.

محافظ شخصی حصه روز شنبه در پاسخ به سوالات قاضی گفت: پس از آنکه شاهدخت، مچ این کارگر فرانسوی را در حین عکس گرفتن می گیرد، من حداقل کار لازم را برای مهار و کنترل این کارگر انجام دادم.

این کارگر متهم شده که قصد داشته این تصاویر از داخل آپارتمان را به رسانه ها بفروشد.

این در حالی است پلیس قضایی گفت: کاملا عادی است که نقاشان و طراحان داخلی در هنگام کار با تلفن های هوشمند خود عکس بگیرند.

این محافظ شخصی تایید کرده که درجریان این رویداد شاهدخت حصه حضور داشته و وی یک تفنگ اتوماتیک همراه داشته چرا که یک محافظ دیپلماتیک بوده است.

گفته شده که این شاهدخت به محافظ شخصی اش دستور داده که کارگر فرانسوی ناشناس را مورد ضرب و شتم قرار دهد، دست و پای او را به هم ببندد و سپس وی را مجبور به بوسیدن پاهای شاهدخت کند. پس از چهار ساعت عذاب و شکنجه، این کارگر فرانسوی از آپارتمان بیرون انداخته شده و به او گفته می شود تا هرگز به این منطقه بازنگردد. سپس این کارگر فرانسوی خواستار دستمزدی برابر با 16 هزار پوند برای کارهایی که انجام داده و پس گرفتن ابزارهایش شد.

بازرسان هفته گذشته وارد این آپارتمان شده و ابزار این طراح داخلی را که به خاطر شوک و کمبودهای شدید یک هفته کار را تعطیل کرده بود، پیدا کردند.

این در حالی است که سفارت عربستان در پاریس هنوز در این باره هیچ اظهارنظری نکرده است.

کلید واژه ها: شاهدخت حصه این کارگر شاهدخت حصه کارگر فرانسوی پاریس


نظر شما :