لغو روادید زائران اربعین کذب محض است

۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۷ کد : ۱۹۶۴۴۲۱ سرخط اخبار

دبیر قرارگاه امام علی ( ع) ویژه اربعین استان ایلام گفت: اخبار و شایعاتی منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر لغو روادید برای زائران اربعین کذب و فاقد اعتبار است.

سرهنگ «جلال میرزابیگی» در گفت وگو با ایسنا، با تأکید بر اینکه هرگونه اخباری درزمینهٔ لغو روادید سفر زائرین عتبات عالیات در اربعین سال 95 کذب محض است، اظهار کرد: انتشار چنین شایعات و اخباری فقط باعث ایجاد مشکلات برای زائرین اربعین حسینی می شود.

وی با تأکید بر اینکه محبان اهل بیت نسبت به این شایعات توجه نکنند و در فرصت باقیمانده نسبت به تهیه ویزا اقدام کنند، افزود: لغو روادید موضوعی مرتبط با کشور مقابل یعنی عراق است و باید مناسبات بین المللی را رعایت کرد.

میرزا بیگی خاطرنشان کرد: اخبار و شایعاتی منتشرشده در فضای مجازی نسبت به لغو روادید برای زائران اربعین کذب،جعلی و فاقد اعتبار است.

دبیر قرارگاه امام علی ( ع) ویژه اربعین استان ایلام تصریح کرد: انتشار هرگونه اخبار کذب در راستای لغو روادید زائران اربعین برخورد قانونی و قاطع می شود.

وی اضافه کرد: از زائران اربعین خواهشمندیم اخبار و اطلاعات مربوط به پیاده روی بزرگ اربعین را از طریق کانال های رسمی دریافت کنند و به شایعات گوش نکنند.

کلید واژه ها: لغو روادید روادید کذب زائران اربعین


نظر شما :